درباره ما

ما نیز همانند بسیاری از شما مراجعه کنندگان محترم به این پایگاه مجازی، در برهه ای از زمان، سختی ها و پیچیدگی های داشتن یک شغل مناسب و یک کسب و کار اینترنتی درآمد زا را چشیده ایم.

ما در سایت dolar24، “مرجع آموزش های کسب و کار اینترنتی” بعد از طی مسیری سخت و آزمودن روشهای بسیار در دنیای مجازی برای رسیدن به درآمدهای پایدار و ثابت ، برآن شدیم تا آنچه آموخته ایم و به دست آورده ایم خالصانه ارائه دهیم تا سهمی هرچند کوچک در موفقیت و بهروزی جوانان عزیز میهنمان داشته باشیم و در زمینه رسیدن به درآمدهای عالی و ارائه آموزشهای جامع در رابطه با کسب و کار های اینترنتی، همراهتان خواهیم بود.

آموزشهایی در سایت dolar24 ارائه خواهد شد که همگی حاصل تجربه این مجموعه بوده و ایمان داریم اگر اراده ای قوی وجود داشته باشد بی شک موفقیتهای زیادی را موجب خواهد شد.

دوستان عزیز من ، یک قانون ساده و البته بسیار مهم : فقط افرادی که دست به کار می شوند و اقدام می کنند می توانند رویاهای خودرا خلق کنند و این دقیقا راز کسب درآمد از اینترنت است.

دوستان گرامی ، راه و روشی که از اون سخن میگم در عین اینکه فوق العاده مهم هست و دقیق باید انجام بشه ، به همان اندازه هم به هوشمندی و پشتکار نیاز داره

کافیه که توانی که در هر انسانی بصورت بالقوه وجود داره رو بکار بگیری و قدم در راهی بگذاری که در کمترین زمان ممکن به موفقیت های شگرفی منتهی خواهد شد.

پیچیده نیست دوست من

مسیری است به غایت زیبا با چشم اندازی عالی و به همان اندازه که سهل الوصول است نیازمند اراده ای از جنس آنچه جوان ایرانی دارد. و متاسفانه عدم خود باوری ، بهانه ای شده است که گرفتار در تار و پود باورهای منسوخ خود عاجزانه دست و پا زنیم و به انتظار معجزه ای بنشینیم.

به هزاران بهانه پوچ و روتین به خود قبولانده ای که من نمی توانم و این دقیقا همان راز مکنت دیگران و سر واماندگی ماست . مثال از خود می زنم تا فاش گویم ” من توانستم ” چون باورم این بود که ” العقل یدبر و الله یقدر “.

و چقدر زیبا مقدر کرد آنچه را که با نام زیبایش خواندم و خواستم و او تقدیر کرد .

دوست خوبم ، من نه منصور حلاجم که از اسرار بگویم و نه خارق عادت می دانم . آنچه شرط موفقیت در این راه بود را آموختم و بکار بستم وبه نتیجه رسیدم.

و اینک ماموریت من این است به بهترین شکل ممکن آنچه را که مورد نیازت است رو ارائه کنم و آموزش دهم تا در این راه بتوانی با کمی پشتکار و علاقه مسیر زندگیت را عوض کنی .

اجازه بده از لحظه شروع خودم بگویم .

بهره خوبی از دارایی و مکنت داشتم و زندگی راحتی را تجربه کرده بودم و چرخ روزگار بر وفق مرادم می چرخید و ناگهان به طرفه العینی همه آنچه داشتم را از دست دادم . من مانده بودم و زمین خوردنی وحشتناک با مسئولیتی به گردنم ناشی از سرپرستی یک خانواده کوچک .

چه باید میکردم ؟ دوست و آشنا و فامیل و ….. به که باید پناه می بردم ؟ پی بردم دلیل زمین خوردنم این بود که تکیه ام به خودم نبود و که اگر بود این چنین نمی شد .

و چه زیبا شبی بود آن شب که وقتی همه درها را به روی خودم بسته دیدم و از دوست و آشنا نا امید شدم . به خودم گفتم چه نشسته ای که بار مسئولیت بر دوش داری و در این وانفسای سترون دلها به انتظار کدامین معجزه ای؟

و بنام نامی ذات اقدسش تصمیم گرفتم و شروع کردم که ” العقل یدبر و الله یقدر.و شاکرم بخاطر همه لطفی که حضرت حق در حق من حقیر و البته همه بندگانش دارد .

دوست عزیزم مطلب به درازا کشید و خواستم به این مهم برسم که تا حرکتی نکنی و فعل خواستن را صرف نکنی یقین بدان هیچ معجزه ای در انتظارت نیست . به والله که من نه از مدیریت سایت و نه کسب و کار اینترنتی و نه موارد مربوط به اون هیچ نمی دانستم.

تنها چیزی که می دانستم این بود : افراد بسیاری از طریق کسب و کار های اینترنتی به موفقیت های فوق العاده ای رسیده اند و پس من چرا نتوانم؟

اراده کن ، یاد بگیر و حرکت کن و یقین بدان به دستور باریتعالی ، کائنات در خدمت تو خواهند بود که به هدفت برسی به شرط آنکه خالصانه در راه رسیدن به رویایت تلاش کنی و البته تلاشی بی وفقه و مداوم و صادقانه .

هر آنچه در توان من باشد ارائه خواهم داد تا چراغ راهی باشد برای تو دوست خوبم و امیدوارم بعد از مطالعه این نوشتار کار کنی کارستان و به مدد این اراده و خواستنت ، از سرنوشتت یک شاهکار خلق کنی.

آری تا رسیدن به موفقیت و کسب درآمدی عالی و تحقق رویاهایتان در کنارتان خواهیم ماند.

شاد وموفق و پیروز باشید.