کسب درآمد بیت کوین از طریق سایت tradebitcoin

tradebitcoin

وضعیت: عدم پرداخت و اسکم شده

tradebitcoin یک سایت سرمایه گذاری با مدیریت رابرت کلارکسون می باشد که دکترا ریاضی و فیزیک دارد و با پژوهش در نمودارشناسی توانسته است به الگوریتم خاصی ار ربات دست پیدا کند که با استفاده از این عملکرد در بازار ترید ارزهای دیجیتال منجر به سود زیادی می شود. این استراتژی مبتنی بر یک میانگین متحرک نمایی سه گانه (DEMA AND TEMA) است که به ربات های رمزنگاری اجازه می دهد تا به سرعت شرایط بازار را ردیابی کنند و به تغییرات در قیمت دارایی رمزنگاری پاسخ دهند.

مشخصات پروژه

آدرس پروژه:tradebitcoin.siteوضعیت (؟):

اسکم

تاریخ شروع پروژه:feb 10 , 2020مدت فعالیت پروژه:۵۸ روز
سرمایه فعال ما:۱۰۰ دلارکمیسیون ارجاعات:%۰٫۵ تا ۳%
میزان سوددهی:۳٫۲% روزانهبیمه (؟):۰
بونوس (؟):۰حداقل سپرده گذاری:۱۰$
امنیت:SSL + DDOS PROTECTEDحداقل برداشت:۰٫۰۰۰۵
نحوه پرداخت:دستیپشتیبانی:ایمیل، تلگرام
سیستم پرداخت: بیت کوین

درباره ی tradebitcoin

این وب سایت که گواهی ثبت شرکت خصوصی آن به شماره ۱۲۱۸۴۲۴۵ ثبت شرکت انگلیس در ولز می باشد که تأیید می کند تمامی معاملات ربات های این شرکت دارای سود بوده و از سال ۲۰۰۶ ثبت شده است. علاقمندان به بازارهای مالی دنیا به راحتی می توانند سرمایه خود را با توجه به پلن انتخابی که سایت برای شما در نظر گرفته است به کارپردازان سایت واگذار کنند تا با کمک ربات هوشمند روزانه سود دریافت کنند.

پلن های سرمایه گذاری tradebitcoin

tradebitcoin به عنوان یک سایت سرمایه گذاری با استفاده از ربات هوشمند ترید در بازارهای مالی می باشد که با سود ۳٫۲% تا ۳٫۵% می باشد که تازه فعالیت خود را آغاز کرده است شما با تنها ۱۰ دلار می توانید سرمایه گذاری خود را آغاز کنید.

پلن سرمایه گذاری tradebitcoin
tradebitcoin

آموزش کار با پروژه tradebitcoin

شما با توضیحاتی که در این بخش تهیه شده می توانید با آموزش تمامی بخش های سایت بیت کوین ترید آشنا می شوید، ما در این بخش آموزش کامل کار با پروژه سرمایه گذاری بیتکوین ترید را قرار می دهیم که شامل ثبت نام، راهنمایی مرحله به مرحله سرمایه گذاری و برداشت سود در پروژه بیتکوین ترید می باشد.

۱- برای ثبت نام روی گزینه open an account کلیک کنید.

آموزش ثبت نام سایت tradebitcoin

فرم ثبت نام سایت tradebitcoinفرم ثبت نام سایت tradebitcoin

۱- نام خود را وارد کنید ۲- نام کاربری خود را وارد کنید ۳- ایمیل خود را وارد کنید ۴- مجددا ایمیل خود را وارد کنید ۵- رمز عبور دلخواه خود را وارد نمایید ۶- رمز عبور دلخواه خود را وارد نمایید ۷- آدرس والت بیت کوین خود را وارد کنید ۹- تیک موافقت با قوانین را بزنید ۱۰- این گزینه نشان دهنده فرد بالاسری شما می باشد ۱۱- بر روی Create account کلیک کنید.

 

پنل کاربری tradebitcoin
پنل کاربری tradebitcoin

۱- Member panel: حساب کاربری ۲- Dashboard: اطلاعات کلی حساب کاربری ۳- make invest: شروع سرمایه گذاری ۴- My investments: سرمایه گذاری های من ۵- withdraw funds: برداشت ۶- my transaction: نقل و انتقالات مالی ۷- Deposit history: تاریخچه واریز۸- withdraw history: تاریخچه برداشت ۹- My referral : زیرمجموعه ها ۱۰- Affiliate banner: بنرهای زیرمجموعه گیری ۱۱- Edit profile: تغییرات پروفایل ۱۲- security setting: تنظیمات امنیتی ۱۳- account balance: مقدار بالانس موجود در اکانت ۱۴- active deposit: سرمایه گذاری فعال ۱۵- withdraw total: تمامی برداشت ها ۱۶- active deposit: سرمایه گذاری فعال ۱۷- pending withdrawal: برداشت های در حال انتظار ۱۸- total deposit: تمامی واریزی ها ۱۹- withdraw total: تمامی برداشت ها ۲۰- Last deposit: آخرین واریزی ۲۱- last withdrawal: آخرین برداشت

نحوه سرمایه گذاری tradebitcoin

نحوه سرمایه گذاری tradebitcoin
نحوه سرمایه گذاری tradebitcoin

۱- بر روی make invest کلیک کنید . ۲- package مورد علاقه خود را انتخاب نمایید ۳- مقدار سرمایه گذاری را وارد کنید ۴- انتخاب کنید از مقدار بالانس شما این سرمایه گذاری انجام شود و یا از طریق واریز بیت کوین ۵- بر روی spend کلیک کنید.

 

tradebitcoin یک سایت سرمایه گذاری با مدیریت رابرت کلارکسون می باشد که دکترا ریاضی و فیزیک دارد و با پژوهش در نمودارشناسی توانسته است به الگوریتم خاصی ار ربات دست پیدا کند که با استفاده از این عملکرد در بازار ترید ارزهای دیجیتال منجر به سود زیادی می شود.

منبع: بیگولت

 

این مطالب رو هم پیشنهاد می‌کنیم ببینید

درباره نویسنده: مدیر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *