کیف پول stakedwallet

Staked wallet

 stakedwallet نسل جدید کیف پول ارز دیجیتال

وضعیت: عدم پرداخت و اسکم

کیف پول stakedwallet نسل جدید کیف پول ارز دیجیتال است که شما با ذخیره ارز دیجیتال در آن می توانید روزانه ۰٫۲% سود دریافت کنید. همچنین می توانید با کارهای بخش Bounty و تکمیل کردن وظایف توکن SWL دریافت کنید. این کیف پول دارای سیستم زیرمجموعه گیری با ۵۰% سود هم می باشد که شما با دعوت دوستان به این سیستم می توانید سود خوبی کسب کنید.

مشخصات پروژه

آدرس پروژه:stakedwallet.bizوضعیت (؟):اسکم
تاریخ شروع پروژه:Mar 20, 2020مدت فعالیت پروژه:۱۷ روز
سرمایه فعال ما:۰٫۰۲ بیت کوینکمیسیون ارجاعات:۵۰%-۳۰%-۲۰%-۱۰%-۱۰%
میزان سوددهی:افزایش تا ۱٫۵% سود روزانهبیمه (؟):۱۰۰$
بونوس (؟):حداقل سپرده گذاری:۰٫۱ ETH; 0.2 DASH; 0.05 BCH; 0.002 BTC; 0.2 LTC; 5000 Doge
امنیت:Ssl + 2FAحداقل برداشت:۰٫۰۰۲ ETH; 0.001 DASH; 0.001 BCH; 0.001 BTC; 0.001 LTC; 10 Doge
نحوه پرداخت:اتوماتپشتیبانی:همه موارد
سیستم پرداخت: بیت کوین، اتریوم، لایت کوین، دش کوین، بیت کوین کش، دوج کوین

درباره stakedwallet

استک والت یک کیف پول رمزنگاری نسل جدیدی است که به کاربران خود اجازه می دهد در Proof-Of-Stake درآمد کسب کنند. این سرویس دارای امکاناتی برای تبادل ارزهای رمزنگاری شده ، یک برنامه با ۵ سطح ارجاع است. فقط دوستان توجه داشته باشید که ساخت چند حساب با یک آدرس آی پی ممنوع است.

این کیف پول فوق العاده است که به شما اجازه می دهد پول برای شما کار کند و سکه های مختلفی برای سرمایه گذاری دارد. کارکنان این والت همواره مواظب سپرده های انجام شده هستند و در صورت عدم وجود مشکلی را بررسی می کنند و همیشه سعی کنید در چنین مواردی راه حلی پیدا کنید.

پلن های سرمایه گذاری stakedwallet

stakedwallet یک کیف پول با سود روزانه ۰٫۶% تا ۱٫۵% است که تازه شروع به فعالیت کرده است و شما حداقل با نگهداری ۰٫۰۰۲ بیت کوین می توانید در کیف پول سود کسب کنید.

stakedwallet
پلن stakedwallet

آموزش کار با پروژه stakedwallet

ما در این بخش آموزش های ۰ تا ۱۰۰ کار با کیف پول را قرار می دهیم که شامل ثبت نام، راهنمایی مرحله به مرحله واریز و برداشت ارز دیجیتال می باشد.

۱- برای ثبت نام روی گزینه Get started کلیک کنید.

stakedwallet
ثبت نام stakedwallet

۱- ایمیل خود را وارد کنید ۲- رمز عبور خود را وارد کنید ۳- تکرار رمز عبور ۴- تیک قبول کردن قوانین سایت رو بزنید ۵- کد کپچا را حل کنید ۶- در پایان روی گزینه موجود در تصویر کلیک کنید تا کیف پول شما درست شود.

stakedwallet
مراحل ثبت نام stakedwallet
داشبورد

stakedwallet

۱- Overview: میزکار شما ۲- Deposit: برای شارژ کیف پول و سرمایه گذاری ۳- Statistics: تاریخچه فعالیت های شما ۴- Bounty: انجام وظایف و دریافت پاداش ۵- Partners: سیستم زیرمجموعه گیری با پنج لول سطح زیرمجموعه گیری ۶- Settings: تنظیمات حساب ۷- FAQ: سوالات متداول برای حل مشکلات شما ۸- ارز دیجیتال شما ۹- مقدار ارز شما ۱۰- مقدار سود روزانه شما ۱۱- اضافه کردن موجودی ۱۲- فرستادن ارز به یک کیف پول دیگه ۱۳- تبدیل ارز دیجیتال به یکدیگر ۱۴- شارژ اکانت و دریافت سود

stakedwallet

منبع: بیگولت

این مطالب رو هم پیشنهاد می‌کنیم ببینید

درباره نویسنده: مدیر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *