قرارداد هوشمند سال چین Sale Chain

سال چین

SaleChain یک زنجیره از فروشندگان بین المللی بر پایه شبکه بلاکچین ترون، به منظور فروش محصولات بلاکچینی است. افراد با تشکیل شبکه فروش خود در این اپلیکیشن غیرمتمرکز، بدون مشارکت هیچ سوم شخصی در فروش تمام محصولات سهیم هستند. شما فقط با خرید حداقل ۵۰ توکن SCH) Sale Chain) در زنجیره فروش این پروژه وارد می شوید و برای همیشه در سود فروش هر نوع محصول در این پروژه سهیم خواهید شد. پروژه Sale Chain در دو فاز مقدماتی و اصلی انجام میگردد که به شرح آن می پردازیم.

فاز مقدماتی SaleChain

در اولین فاز از پروژه ی Sale Chain، تیم توسعه دهنده ی آن یک پلتفرم مناسب و غیرمتمرکز جهت ایجاد یک شبکه ی فروش، روی بلاکچین ترون آماده کرده اند که در حال حاضر روی آدرس زیر قابل دسترسی میباشد:
SaleChain.io

پروژه Sale Chain در فاز مقدماتی ۹۵۰ میلیون توکن SCH برای عرضه بین خریداران و متقاضیان ورود به این شبکه ی فروش در نظر گرفته است.

شبکه فروش خود را بسازید

برای ورود به این پروژه کافیست حداقل ۵۰ توکن SCH به ارزش TRX500 معادل ۷ دلاررا خریداری نمایید و پس از آن با دریافت کد دعوت خود، ساخت شبکه فروش خودتان را شروع کنید. در این پروژه ۲۲% از سود حاصل از خرید توکن توسط دوستانی که مستقیما دعوت نموده اید را دریافت می نمایید و به طور کلی، افراد مشارکت کننده در آن، طبق جدول زیر تا ۱۰ لول کمیسیون دریافت خواهند کرد:

لولکمیسیونتعداد نفرات
لول ۱۲۲%۵
لول ۲۱۵%۲۵
لول ۳۱۰%۱۲۵
لول ۴۷%۶۲۵
لول ۵۵%۳۱۲۵
لول ۶۴%۱۵۶۲۵
لول ۷۳%۷۸۱۲۵
لول ۸۲%۳۹۰۶۲۵
لول ۹۱%۱۹۵۳۱۲۵
لول ۱۰۱%۹۷۶۵۶۲۵

طبق این جدول، ۷۰% از سود حاصل از فروش توکن توسط شبکه فروش شما، به خودتان تعلق میگیرد و به طور کلی سود حاصل از فروش توکن ها طبق شکل زیر تقسیم میگردد:

salechain

توکن های خود را فریز کنید و از فروش روزانه ی توکن ها سود کنید

در Sale Chain، ۲۰% از فروش توکن ها در یک صندوق به اسم صندوق Staking نگهداری می شود و در انتهای روز، بین تمام کسانی که توکن SCH خود را در بخش فریز پروژه، فریز کرده اند به صورت کاملا غیر متمرکز و طبق یک قرارداد هوشمند تقسیم می گردد.
میزان بهره مندی از این صندوق به نسبت تعداد توکن های فریز شده ی شما به کل توکن های فریز شده در آن روز بستگی دارد.
فرض کنید در صندوق Staking، ۱ میلیون TRX وجود دارد و شما ۱۰۰۰ توکن SCH را فریز نموده اید و تعداد کل توکن های فریز شده در آن روز نیز ۱۰۰ هزار می باشد. این بدان معنی است که شما ۱ درصد از ۱ میلیون TRX موجود در صندوق را در آخر روز در ولت خود دریافت خواهید نمود.
به طور کلی، هر شخص برای ورود به پروژه و دریافت کد دعوت نیاز به خرید حداقل ۵۰ توکن SCH داشته ولی هیچ محدودیتی برای خرید بیشتر و فریز کردن آن به منظور افزایش میزان سود حاصل از صندوق Staking وجود ندارد.

فاز اصلی Sale Chain

فاز اصلی پروژه ی Sale Chain به محض فروش تمام توکن ها، لانچ شده و توکن های SCH نیز در اکسچنج به منظور خرید و فروش اضافه می شوند. زنجیره فروش تشکیل شده در فاز مقدماتی با تمام جزئیات به دپ اصلی منتقل می شود. در نتیجه افرادی که در زنجیره فروش شما قرار دارند، در دپ اصلی نیز در زنجیره فروش شما قرار خواهند گرفت و شما به صورت مادام العمر از سود فروش افراد در شبکه خود بهره مند خواهید شد.

عرضه کنندگان و متقاضیان توکن های SCH چه کسانی هستند؟

یکی از مهمترین نکات هر پروژه ی بلاکچینی، کاربرد توکن های آن پروژه است. یکی از بزرگترین کاربردهای توکن SCH به منظور اپلای فروش محصولات بلاکچینی در شبکه فروش آن است. این بدان معنی است که پروژه هایی که قصد فروش محصولات خود را در این شبکه دارند، هزینه ی اپلای آن را با توکن های SCH خواهند پرداخت. در نتیجه یکی از متقاضیان توکن های شما، پروژه هایی هستند که قصد فروش محصولات بلاکچینی خود در شبکه Sale Chain دارند.
از جمله دیگر متقاضیان این توکن ها، افرادی هستند که موفق به ورود به این زنجیره ی فروش در فاز مقدماتی نشده اند و در فاز اصلی قصد ورود دارند. با توجه به اتمام فاز مقدماتی و تشکیل شبکه ی فروش، در فاز اصلی پروژه نیز افراد جدید با شرایط متفاوتی می توانند وارد شبکه فروش گردند. در فاز اصلی حداقل هزینه ی ورود به آن ۵۰۰ توکن SCH بوده که این توکن ها نیز طبق جدول شماره ۱ بین لول های بالاتر تقسیم می شوند.
از جمله بزرگترین عرضه کنندگان این توکن ها نیز شما هستید!!! شما با خرید این توکن ها با قیمتی بسیار کمتر از زمان عرضه در اکسچنج ها در لیست دارندگان این توکن ها قرار خواهید گرفت و در زمان عرضه در اکسچنج ها میتوانید این توکن ها را با قیمتی به مراتب بیشتر عرضه کنید.

ویدیو معرفی قرارداد هوشمند Salechain
ویدیو آموزش ثبت نام در قرارداد هوشمند salechain

این مطالب رو هم پیشنهاد می‌کنیم ببینید

درباره نویسنده: مدیر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *