ارز Reflex

ارز Reflex

معرفی ارز Reflex

ارز رفلکس (به اختصار RFX) را میتوان یکی از بهترین ارزها با پشتیبانی قوی بر بستر اتریوم دانست. به گفته تیم سازنده در آینده نزدیک Reflex حرف های زیادی برای گفتن خواهد داشت. این ارز با قیمتی حدود یک سنت قیمتگذاری شده و همچنین در صرافی ABIT لیست شده و بزودی در صرافی های بزرگ دیگر نیز لیست خواهد شد. با ما همراه باشید.

نحوه استخراج ابری با اپلیکیشن رسمی رفلکس:

خوشبختانه تیم پشتیبانی قوی رفلکس اپلیکیشنی را برای استخراج ابری و رایگان این ارز طراحی کرده اند که فعلا نسخه اندروید آن در گوگل پلی موجود است و نسخه آی او اس نیز بزودی منتشر میشود.

۱- اپلیکیشن Reflex cloud mining را از گوگل پلی دریافت کنید. ۲- وارد بخش Sign Up شده و ثبت نام کنید. ۳-بعد از ورود در صفحه اول برنامه با لمس گزینه Start استخراج ابری به مدت یک ساعت فعال میشود و میتوانید هر یک ساعت آن را فعال کنید. ۴-در منوی سمت چپ برنامه و با ورود به بخش Friends هم میتوانید با وارد کردن کد زیر مقدار ۳۰ عدد رفلکس به صورت رایگان دریافت کنید.

کد : ۰۹c1v

شما میتوانید بعد از رسیدن به حداقل مقدار برداشت یعنی ۵۰۰ رفلکس در قسمت Withdraw با وارد کردن آدرس اتریوم آن را در کیف پول خود دریافت کنید. کیف پول پیشنهادی طبق گفته تیم پشتیبانی تراست ولت میباشد. و همچنین با معرفی برنامه به دیگران ۵ درصد از استخراج روزانه آنها را به صورت پورسانت دریافت کنید و آنها نیز ۳۰ رفلکس رایگان دریافت خواهند کرد. بونوس روزانه: هر ۲۴ ساعت میتوانید با رفتن به بخش Special Bonus مقدار ۱۰ رفلکس دریافت کنید.

این مطالب رو هم پیشنهاد می‌کنیم ببینید

درباره نویسنده: مدیر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *