پرشین دوج کوین Persian Dogecoin استخراج ابری ایرانی

پرشین دوج

پرشین دوج کوین Persian Dogecoin با داشتن مجموعه ای کامل از افراد متخصص در زمینه کریپتو کارنسی و فضای امن برای سرمایه گذاری انتخابی بسیار عالی برای سرمایه گذاری است. دارای پلن های سرمایه گذاری با سود منطقی متناسب با هر سرمایه ای، دارای درگاه پرداخت اینترنتی زرین پال برای کاربرانی که تمایل به سرمایه گذاری با تومان را دارند.

مشخصات پروژه

آدرس پروژه:persiandogecoin.comوضعیت (؟):

اسکم

تاریخ شروع پروژه:۱۳۹۷/۱۰/۱۶مدت فعالیت پروژه:۴۵۴ روز
سرمایه فعال ما:۱۰۰۰۰۰ دوج کوینکمیسیون ارجاعات:۴%
میزان سوددهی:۸٫۵% سود برای ۳۰ روزبیمه (؟):۱۰۰$
بونوس (؟):۰حداقل سپرده گذاری:۳۰۰ Ð
امنیت:Ssl + 2FAحداقل برداشت:۲۰ Ð
نحوه پرداخت:دستیپشتیبانی:ایمیل، تلگرام، شماره تماس
سیستم پرداخت: دوج کوین، بیت کوین، دلار پرفکت مانی، تومان

درباره پرشین دوج کوین

پرشین دوج کوین Persian Dogecoin یک سایت ایرانی استخراج ابری ارز دیجیتال دوج کوین است. تیم پرشین دوج کوین در زمینه تریدینگ و استخراج ارز دیجیتال در حال فعالیت است. مجموعه پرشین دوج کوین از تاریخ ۹۷/۱۰/۱۶ فعالیت خود را در قالب ربات تلگرامی شروع کرده است ۸ ماه فعالیت مستمر و پرداختی منظم در قالب ربات تلگرامی داشته است که این خود اعتبار این مجموعه را نشان می‌دهد و اعتماد شما کاربران را به سایت جلب می کند و با بررسی های به عمل آمده برای جذب سرمایه گذار بیشتر سایت پرشین دوج کوین را در تاریخ ۹۷/۶/۱ راه اندازی کرده است و شما کاربران عزیز می توانید هم از سایت و هم از ربات پرشین دوج کوین که کاملاً مچ شده است استفاده کنید.

مدیر سایت پرشین دوج کوین آقای سعید کوزه گری است. سرمایه گذار می تواند با ۵ روش جهت سرمایه گذاری اقدام کند. (دوج کوین، بیت کوین، دلار پرفکت مانی، کیف پول سایت و درگاه معتبر زرین پال) و می‌توانید برداشت های خود را با تومان، دلار پرفکت مانی انجام دهید هدف استفاده از درگاه معتبر زرین پال برای فعال کردن پلن این است که کاربر نیازی نیست جهت تهیه ارز به صرافی یا فرد خاصی مراجعه کند و به راحتی می توانید با (احراز هویت) در سایت پرشین دوج کوین سرمایه گذاری با تومان و برداشت با تومان را انجام دهند.

پلن های سرمایه گذاری پرشین دوج کوین

پرشین دوج کوین

پس از ثبت نام جهت ورود به حساب کاربری کد اعتبارسنجی به ایمیل شما ارسال می گردد که باید دقیقا همان کد را در کادر مربوطه وارد نموده و سپس وارد حساب کاربریتان می شوید

سپس وارد قسمت سرمایه گذاری شده و پلن مورد نظر خود را انتخاب و مراحل خرید را انجام میدهید س از انجام تراکنش پس از چند دقیقه پلن مورد نظر فعال می گردد و از همان لحظه فعالیت آغاز می گردد.

منبع : بیگولت

این مطالب رو هم پیشنهاد می‌کنیم ببینید

درباره نویسنده: مدیر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *