ارز دیجیتال تلگرام «گرام» ارز دیجیتالی آزاد

گرام

ارز دیجیتال تلگرام شایعه یا واقعیت!

پیام رسان تلگرام و ارز دیجیتالی‌اش با نام گرام (Gram) برای خرید و فروش در محیط این اپلیکیشن

Ticker: GRAM
Token type: OWN WALLE

با توجه به افزایش معاملات دیجیتالی و استفاده از پول های دیجیتالی و رمزنگاری شده مانند بیت کوین، به جای پول قابل لمس، به نظر می رسد که تقاضا برای این گونه واحد های پولی، رو به افزایش شده و در نتیجه بسیاری از شرکت ها و سازمان های تجاری از واحد های پولی مخصوص به خودشان برای فعالیت های تجاری خود استفاده نمایند.
تلگرام هم که یکی از محبوب ترین پیام رسان های دنیا بوده به دنبال این کار است. کیف پول دیجیتال تلگرام هم به زودی عرضه خواهد شد.

ارز دیجیتالی گرام – Gram

آقای پاول‌دورف موسس تلگرام؛ قصد دارد فناوری بلاک‌چین اختصاصی خود را طراحی و راه‌اندازی کرده و ارز مخصوص خود را به در اختیار کاربران قرار دهد. نام پلتفرم بلاک‌چین تلگرام The Open Network است که آن را به اختصار TON می‌خوانند. این پلتفرم شباهت‌هایی با پلتفرم بیت‌کوین دارد؛ اما مهندسان تلگرام قصد دارند آن را اصلاح و تقویت کنند تا از بیتکوین و سایر ارزها قابلیت های بیشتری داشته باشد.

ارز دیجیتال تلگرام بزرگترین جذب سرمایه را خواهد داشت.

تیم تلگرام احتمالاً  ۴۴% از کل ارز مجازی گرام منتشرشده را نزد خود نگه خواهد داشت تا آن را از هرگونه معاملات احتکاری حفظ کند.

شبکه آزاد تلگرام چیست؟

شبکه آزاد تلگرام به اختصار TON یک بلاک چین نسل سوم خواهد بود.
شبکه تلگرام تلفیقی از یک سیستم مالی خصوصی بدون نظارت شرکتی یا دولتی است.
دومین قابلیتی که تلگرام با استفاده از شبکه بلاک‌چین برای خود خواهد ساخت، ضدسانسور یا همان فیلتر نشدن است.
در شبکه بلاک‌چین هرگونه نظارت دولتی بر اینترنت محدود می‌شود و هیچ ارگانی قادر به از دسترس خارج کردن آن نخواهد بود؛ مگر آنکه اینترنت به‌طور کل قطع شود.

عرضه ارز گرام

عرضه کردن ارز دیجیتال تلگرام
تلگرام قرار است در یک عرضه اولیه خصوصی (Pre-ICO) بالاترین جذب سرمایه در تاریخ عرضه‌های اولیه را برای پلتفرمبلاک چین و ارز رمزپایه جدیدش رقم بزند. به نقل از چند منبع آگاه، قرار است تلگرام از این عرضه خصوصی ۵۰۰میلیون دلار سرمایه بدست آورد. همچنین  پیش بینی می‌شود در عرضه عمومی میزان سرمایه‌گذاری به ۳ تا ۵ میلیارد دلار برسد.

توکن‌های ایجاد شده برای ارز دیجیتال تلگرام در بستر شبکه باز تلگرام (TON) و برای انواع خدمات پرداخت استفاده خواهد شد.

• پاول دوروف هم با انتشار توییتی بدون اشاره مستقیم به اخبار منتشر شده در رابطه با توسعه‌ی یک پلتفرم مبتنی بر بلاک‌چین و پول رمزنگاری شده اعلام کرد که تلگرام کلیه‌ی اخبار واطلاعات در رابطه به سرویس‌ها و خدمات جدید را از طریق وب‌سایت این سرویس اطلاع‌رسانی می‌کند.

:twitter
Attention: Telegram publishes its official announcements only at telegram.org . Everything else is most likely scam

توجه: تا انتشار این ارز دیجیتالی از سمت خود تلگرام هیچ چیز قطعی نخواهد بود. پس سرمایه گذاران گول سایت هایاسکم و غیرقانونی فروش «گرام» را نخورند.

با توجه به گزارشات تعدادی از سرمایه گذاران در این سایت های اسکم سرمایه گذاری کرده اند.
Gramtoken.io , ton-gram.io , grampreico.com , tgram.cc

این مطالب رو هم پیشنهاد می‌کنیم ببینید

درباره نویسنده: مدیر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *