کسب بیت کوین رایگان با سایت FreeBitcoin

freebitcoin

بنام خدا و سلام خدمت کاربران عزیز وبسایت دلار۲۴ ، در این قسمت میخواهیم شما را با نحوه کسب بیت کوین رایگان از طریق سایت FreeBitcoin، آشنا نماییم

فری بیت کوین یکی از سایت های با سابقه چند ساله و قدیمی در حوزه کسب درامد بیت کوین به صورت رایگان می باشد که همچنان با وجود افزایش قیمت جهانی بیت کوین به فعالیت و برنامه خود ادامه می دهد. این سایت به مرور بخش های مختلفی را جهت افزایش درامداضافه کرده است، اولین و قدیمی ترین بخش آن کسب درامد رایگان بیت کوین (Free BTC) به صورت قطره ای می باشد که همچنان وجود دارد. سایر بخش ها نظیر سرمایه گذاری – لاتاری یا بخش خرید بلیت – صندوق شانس – هدیه بوسیله امتیاز – جذب رفرال(زیرمجموعه) – استخراج یا ماینینگ بیت کوین برای افزایش درامد نیز موجود می باشد. هدف از معرفی این سایت و بخش مد نظر ما کسب درامد رایگان یعنی Free BTC می باشد که پس از ثبت نام و ورود به حساب کاربری خود به همین بخش ارجاع داده خواهید شد. در این بخش هر یک ساعت(۶۰ دقیقه) می توانید بیت کوین رایگان براساس جدول و شانس خود دریافت کنید،مقادیر براساس جدول و بازه های تعیین شده ممکن است متفاوت باشد. کسب بیت کوین با حل کردن قسمت تشخیص انسان از ربات(کپچا) که در ذیل جدول می باشد و با کلیک بر روی دکمه “ROLL” صورت می گیرد.

در این سایت پرداخت ها به دو صورت دستی (با قبول کارمزد توسط کاربر) و اتومات(بدون کارمزد و یکشنبه ها توسط سایت) انجام می پذیرد،پیشنهاد ما انتخاب پرداخت اتومات است. از قسمت “Withdraw” می توانید نوع برداشت خود را تعیین کنید و در سربرگ ها با انتخاب “Profile” ادرس حساب بیت کوینی خود را می توانید ذخیره کرده یا تغییر دهید.
۱- تعیین نوع واریز به صورت اتوماتیک – دستی (برداشت دستی به دو صورت کمی تاخیر “Slow” و انی “Instant” که براساس مقدار کارمزد تعیین شده،تقسیم می شود) ۲- با زدن تیک مربوطه برداشت به صورت اتوماتیک هر یک شنبه ها واریز خواهد شد. ۳- حداقل برداشت برای واریز اتومات ۴- در حالت پرداخت اتوماتیک و خودکار، روز پرداخت یکشنبه ها می باشد. ۵- کارمزد واریز در این حالت صفر و رایگان می باشد.(در حال حاضر کارمزد حالت اتومات ۰.۰۰۰۰۳ بیت کوین می باشد) ۶- ادرس وشماره حساب والت بیت کوین شما در این مکان در صورت ذخیره کردن نمایش داده می شود. ۷- زمان باقی مانده تا پرداخت اتوماتیک بعدی فری بیت کوین را می توان به جرات بهترین و ماندگارترین سایت کسب درامد رایگان بیت کوین دانست،پس اگر به دنبال سایت عالی در این زمینه هستید ما فری بیت کوین را به شما پیشنهاد می کنیم.
جهت عضویت بروی بنر یا دکمه ثبت نام کلیک کنید
سایت های مشابه دیگری نیز برای کسب درآمد سایر ارزهای وجود دارد که معتبرترین انها به شرح ذیل می باشد
جهت ثبت نام بر روی لینک مربوطه کلیک نمایید :
به این سایت ها مثل یه قلک نگاه کنید تا در بلند به درآمد خوبی برسید.

این مطالب رو هم پیشنهاد می‌کنیم ببینید

درباره نویسنده: مدیر

2 دیدگاه

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *