موضوعات

آخرین نظرات

آمار سایت

  • تعداد مطالب : 15
  • تعداد صفحات : 4
  • تعداد دیدگاه ها : 23
  • بازدید امروز : 0
  • بازدید دیروز : 14
  • بازدید هفتگی : 64
  • بازدید ماهانه : 675
  • بازدید کل : 24625
  • تعداد کلمات سایت : 11,789
  • آی پی شما : 5.9.154.69

برچسب ها

جستجو

نوشته‌های تازه

آخرین دیدگاه‌ها

بایگانی

اطلاعات

آموزش گام به گام کسب درآمد از اینترنت
آموزش کسب درآمد اینترنتی
متن تبلیغ دوم
متن تبلیغ سوم
تا رسیدن به موفقیت و کسب درآمدی عالی و تحقق رویاهایتان در کنارتان خواهیم بود
اکسچنجر دات آی آر
درباره ما

درباره ما

تاریخ : دوشنبه، ۲۴ اردیبهشت ۱۳۹۷
362بازدید
0دیدگاه
نوشته:admin

ما نیز همانند بسیاری از شما مراجعه کنندگان محترم به این پایگاه مجازی، در برهه ای از زمان، سختی ها و پیچیدگی های داشتن یک شغل مناسب و یک کسب و کار اینترنتی درآمد زا را چشیده ایم.

ما در وب سایت dolar24، “مرجع آموزش های کسب و کار اینترنتی” بعد از طی مسیری سخت و آزمودن روشهای بسیار در دنیای مجازی برای رسیدن به درآمدهای پایدار و ثابت ، برآن شدیم تا آنچه آموخته ایم و به دست آورده ایم خالصانه ارائه دهیم تا سهمی هرچند کوچک در موفقیت و بهروزی جوانان عزیز میهنمان داشته باشیم و در زمینه رسیدن به درآمدهای عالی و ارائه آموزشهای جامع در رابطه با کسب و کار های اینترنتی، همراهتان خواهیم بود.

آموزشهایی در dolar24 ارائه خواهد شد که همگی حاصل تجربه این مجموعه بوده و ایمان داریم اگر اراده ای قوی وجود داشته باشد بی شک موفقیتهای زیادی را موجب خواهد شد.

دوستان عزیز من ، یک قانون ساده و البته بسیار مهم : فقط افرادی که دست به کار می شوند و اقدام می کنند می توانند رویاهای خودرا خلق کنند و این دقیقا راز کسب درآمد از اینترنت است.

دوستان گرامی ، راه و روشی که از اون سخن میگم در عین اینکه فوق العاده مهم هست و دقیق باید انجام بشه ، به همان اندازه هم به هوشمندی و پشتکار نیاز داره

کافیه که توانی که در هر انسانی بصورت بالقوه وجود داره رو بکار بگیری و قدم در راهی بگذاری که در کمترین زمان ممکن به موفقیت های شگرفی منتهی خواهد شد.

پیچیده نیست دوست من

مسیری است به غایت زیبا با چشم اندازی عالی و به همان اندازه که سهل الوصول است نیازمند اراده ای از جنس آنچه جوان ایرانی دارد. و متاسفانه عدم خود باوری ، بهانه ای شده است که گرفتار در تار و پود باورهای منسوخ خود عاجزانه دست و پا زنیم و به انتظار معجزه ای بنشینیم.

به هزاران بهانه پوچ و روتین به خود قبولانده ای که من نمی توانم و این دقیقا همان راز مکنت دیگران و سر واماندگی ماست . مثال از خود می زنم تا فاش گویم ” من توانستم ” چون باورم این بود که ” العقل یدبر و الله یقدر “.

و چقدر زیبا مقدر کرد آنچه را که با نام زیبایش خواندم و خواستم و او تقدیر کرد .

دوست خوبم ، من نه منصور حلاجم که از اسرار بگویم و نه خارق عادت می دانم . آنچه شرط موفقیت در این راه بود را آموختم و بکار بستم وبه نتیجه رسیدم.

و اینک ماموریت من این است به بهترین شکل ممکن آنچه را که مورد نیازت است رو ارائه کنم و آموزش دهم تا در این راه بتوانی با کمی پشتکار و علاقه مسیر زندگیت را عوض کنی .

اجازه بده از لحظه شروع خودم بگویم .

بهره خوبی از دارایی و مکنت داشتم و زندگی راحتی را تجربه کرده بودم و چرخ روزگار بر وفق مرادم می چرخید و ناگهان به طرفه العینی همه آنچه داشتم را از دست دادم . من مانده بودم و زمین خوردنی وحشتناک با مسئولیتی به گردنم ناشی از سرپرستی یک خانواده کوچک .

چه باید میکردم ؟ دوست و آشنا و فامیل و ….. به که باید پناه می بردم ؟ پی بردم دلیل زمین خوردنم این بود که تکیه ام به خودم نبود و که اگر بود این چنین نمی شد .

و چه زیبا شبی بود آن شب که وقتی همه درها را به روی خودم بسته دیدم و از دوست و آشنا نا امید شدم . به خودم گفتم چه نشسته ای که بار مسئولیت بر دوش داری و در این وانفسای سترون دلها به انتظار کدامین معجزه ای؟

و بنام نامی ذات اقدسش تصمیم گرفتم و شروع کردم که ” العقل یدبر و الله یقدر.و شاکرم بخاطر همه لطفی که حضرت حق در حق من حقیر و البته همه بندگانش دارد .

دوست عزیزم مطلب به درازا کشید و خواستم به این مهم برسم که تا حرکتی نکنی و فعل خواستن را صرف نکنی یقین بدان هیچ معجزه ای در انتظارت نیست . به والله که من نه از مدیریت سایت و نه کسب و کار اینترنتی و نه موارد مربوط به اون هیچ نمی دانستم.

تنها چیزی که می دانستم این بود : افراد بسیاری از طریق کسب و کار های اینترنتی به موفقیت های فوق العاده ای رسیده اند و پس من چرا نتوانم؟

اراده کن ، یاد بگیر و حرکت کن و یقین بدان به دستور باریتعالی ، کائنات در خدمت تو خواهند بود که به هدفت برسی به شرط آنکه خالصانه در راه رسیدن به رویایت تلاش کنی و البته تلاشی بی وفقه و مداوم و صادقانه .

هر آنچه در توان من باشد ارائه خواهم داد تا چراغ راهی باشد برای تو دوست خوبم و امیدوارم بعد از مطالعه این نوشتار کار کنی کارستان و به مدد این اراده و خواستنت ، از سرنوشتت یک شاهکار خلق کنی.

آری تا رسیدن به موفقیت و کسب درآمدی عالی و تحقق رویاهایتان در کنارتان خواهیم ماند.

شاد وموفق و پیروز باشید.

موضوع : ادامه ی مطلب

آخرین ارسال ها

آدرس کانال ما در تلگرام

 

پیوندها